WhatsApp’ın küçük işletmeler için yayınladığı ve  Beta sürümüyle testte çıkarılan WhatsApp Business‘ın tam sürümü Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak yayınlandı!

Küçük işletmeleri kendisine hedef alan WhatsApp bu uygulamayla, müşterilere daha kolay bir şekilde dönüş yapılmasını, kişisel ve işle ilgili mesajların ayrılmasını hedefliyor.

Bu uygulama işletme profilleri oluşturulabilecek ve müşterilere; işletmenin tanıtımı, e-posta veya mağaza, şirket adresi ve web sitesi bağlantısı gibi bilgiler sağlayacak.

Mesajlaşma araçlarıyla sıkça sorulan sorular için hızlı cevaplar verilebilecek ve mesajlarınızın okunma istatistiklerine erişebileceksiniz. İşletme hesabı olarak listelenen numaranız sayesindeyse insanlar bir işletme numarasıyla mesajlaşmış olacaklardır.

WhatsApp Business ayrıca WhatsApp Web sayesinde bilgisayarlarda kullanılabiliyor. WhatsApp’ın yeni bu özelliği kullanmak için ekstra bir uygulama indirmenize gerek kalmadan WhatsApp’ı her zamanki gibi kullanmaya devam edebileceksiniz.

Etiketler: , , , ,

Önerilen Yazılar

0 Yorumlar

Yorum Yap