EA, sevilen oyunu Burnout Paradise’ın PS4 ve Xbox One için geliştirilen yeni versiyonunu sundu. 4K görüntü kalitesinde olan oyun, son derece gerçekçi olduğu için bazı eleştiriler de aldı.

 

 

Burnout Paradise, EA’nın en sevilen oyunları arasındaydı ancak uzun zamandır yeni bir versiyonu gelmiyordu. Beklenen versiyon, Burnout Paradise Remastered, iki gün önce yayınlandı. Oyunu geçmişte de oynamış birçok oyuncudan olumlu eleştiriler gelse de, bambaşka bir açıdan bakılarak Burnout Paradise Remastered üzerinden oyunların her geçen gün daha gerçekçi hale gelmesi de bazı yönlerden eleştirildi.

Oyunun Beğenilen Yönleri Neler?

 

Burnout Paradise Remastered, görsel olarak birçok oyuncu için tatmin edici. Oyunun grafikleri 4K görüntü kalitesi sayesinde çok gerçekçi. Sunulan şehir haritası ve oyun içi objeler de tüm oyunculardan olumlu yorum almış durumda. Sokak arabalar için ve sürüşün keyifli geçmesi için özenle tasarlanmış. Şehrin tasarımı ve detayları da dikkat çekici, sokak lambalarından katlı otoparklara kadar birçok güzel detay mevcut. Oyuncular arabalarını modifiye edebilecekleri garajlara sahipler ve bunu farklı bir ekranda değil de oyunun içinde yapıyor olmak da son derece keyifli.

 

Deneme sürümü 10 saatlik

 

EA Access’e abone olan Xbox One ve Xbox One X sahipleri artık Burnout Paradise Remastered’ı oynayabilme imkanına sahipler. İlk Sen Oyna sadece on saatlik bir oyun keyfi sunuyor. Bu on saat boyunca yapılan tüm ilerlemeler oyun çıktıktan sonra satın alırsanız tam sürüme devredilebilecek. Burnout Paradise Remastered, 16 Mart‘ta PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlandı. EA, oyunun Nintendo Switch için çıkıp çıkmayacağını henüz açıklamadı.
Etiketler: , , ,

Önerilen Yazılar

Önerilen Yazı Yok

0 Yorumlar

Yorum Yap